PDB181-E415K-104A2
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-E415K-104A2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-E415K-104A2
תיאור
POT 100K OHM 1/10W CARBON LOG
תיאור מפורט
100k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.1W, 1/10W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
100k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W