PDB181-E420K-502B
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-E420K-502B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-E420K-502B
תיאור
POT 5K OHM 1/5W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
5k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
5k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W