PDB181-K415F-503B
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-K415F-503B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-K415F-503B
תיאור
POT 50K OHM 1/5W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
50k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
התנגדות (Ohms)
50k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W