PDB181-K415K-103B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Same Sky (Formerly CUI Devices)
קיים במלאי: 561
גיליון נתונים
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W פיני PC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PDB181-K415K-103B
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-K415K-103B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-K415K-103B
תיאור
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PDB181-K415K-103B דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W