PDB181-K420K-104A2
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-K420K-104A2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-K420K-104A2
תיאור
POT 100K OHM 1/10W CARBON LOG
תיאור מפורט
100k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.1W, 1/10W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
100k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W