PDB182-B230K-104A
PDB182-B230K-104A
PDB182-B230K-104A
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB182-B230K-104A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB182-B230K-104A
תיאור
POT 100K OHM 0.06W CARBON LOG
תיאור מפורט
100k Ohm 2 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר מעצור 1.0 סיבוב פחמן 0.06W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
100k
אורך מפעיל (Actuator)
1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.06W