PM0603-10NJ-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
M8484TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
M8484CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
M8484DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PM0603-10NJ-RC
תיאור
FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 700 mA 130mOhm 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PM0603-10NJ-RC דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
130mOhm
יצרן
Q @ תדר
30 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4.8GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%