PM0603-10NJ-RC | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 700 mA 130mOhm 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PM0603-10NJ-RC דגמים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 130mOhm |
יצרן | Q @ תדר 30 ב-250MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 4.8GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 250 MHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.065 אינץ' x רוחב 0.041 אינץ' (1.65 מ"מ x 1.05 מ"מ) |