PRS11R-425F-N203A3 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 118-PRS11R-425F-N203A3-ND |
יצרן | |
תיאור | POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 20k Ohm 1 סעפות לוגריתמי חור מעבר פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב 0.05W, 1/20W פיני PC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מספר קבצים 1 |
יצרן Bourns Inc. | סוג כוונון כוונון עילי |
סדרה | סיבוב 300° |
אריזה מגש | תצורת הסיומת פיני PC |
סטטוס החלק פעיל | סוג מפעיל (Actuator) משוטח |
התנגדות (Ohms) 20k | אורך מפעיל (Actuator) 0.984 אינץ' (25.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | קוטר מפעיל (Actuator) 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ) |
הספק (Watts) 0.05W, 1/20W | תבריג תותב M7 x 0.75 |
מתג מובנה ללא | סוג ההרכבה חור מעבר |
מספר הסיבובים 1.0 | גודל - גוף מרובע - פאה 0.512" × 0.461" (13.00 מ"מ × 11.70 מ"מ) |