PTA3043-2015DPA104 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | PTA3043-2015DPA104-ND |
יצרן | |
תיאור | SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 30MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 kOhms 0.1W, 1/10W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PTA3043-2015DPA104 דגמים |
קטגוריה | טולרנס ±20% |
אריזה מגש | תחום מהלך 30 מ"מ |
התנגדות 100 kOhms | סוג ההרכבה חור מעבר |
הספק (Watts) 0.1W, 1/10W | מספר מוצר בסיס |