PTA3043-2015DPA504
PTA3043-2015DPA504
PTA3043-2015DPA504
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTA3043-2015DPA504-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA3043-2015DPA504
תיאור
SLIDE POT 500K OHM 0.1W TOP 30MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 kOhms 0.1W, 1/10W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTA3043-2015DPA504 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
ראש
סדרה
סוג Fader
סטנדרטי
אריזה
מגש
תחום מהלך
30 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
התנגדות
500 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.1W, 1/10W