PTL20-15R0-103B1
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTL20-15R0-103B1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTL20-15R0-103B1
תיאור
SLIDE POT 10K OHM 0.05W TOP 20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms 0.05W, 1/20W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
סוג כוונון
ראש
סדרה
סוג Fader
סטנדרטי, LED
אריזה
מגש
תחום מהלך
20 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W