PTV09A-2025F-B103
PTV09A-2025F-B103
PTV09A-2025F-B103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTV09A-2025F-B103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV09A-2025F-B103
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
סוג כוונון
כוונון צידי
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.433"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.382"‎‏ (11.00 מ"מ ×‏ 9.70 מ"מ)‎