PTV09A-4020S-B504
PTV09A-4020S-B504
PTV09A-4020S-B504
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTV09A-4020S-B504-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV09A-4020S-B504
תיאור
POT 500K OHM 1/20W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
500k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
התנגדות (Ohms)
500k
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.433"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.382"‎‏ (11.00 מ"מ ×‏ 9.70 מ"מ)‎