PTV111-3220A-B103
PTV111-3220A-B103
PTV111-3220A-B103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTV111-3220A-B103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV111-3220A-B103
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר מעצור 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTV111-3220A-B103 דגמים
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון עילי
יצרן
Bourns Inc.
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פחמן
אריזה
מגש
תצורת הסיומת
פיני PC, נועלי לוח
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוטח
התנגדות (Ohms)
10k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
תבריג תותב
M9 x 0.75
מתג מובנה
מעצור
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.528"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.472"‎‏ (13.40 מ"מ ×‏ 12.00 מ"מ)‎