PTV111-3415A-B0102
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTV111-3415A-B0102-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV111-3415A-B0102
תיאור
POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTV111-3415A-B0102 דגמים
התנגדות (Ohms)
1k
אורך מפעיל (Actuator)
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
תבריג תותב
M9 x 0.75
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.528"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.472"‎‏ (13.40 מ"מ ×‏ 12.00 מ"מ)‎