PTV111-3420A-A103
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTV111-3420A-A103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV111-3420A-A103
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LOG
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לוגריתמי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
תבריג תותב
M9 x 0.75
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.528"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.472"‎‏ (13.40 מ"מ ×‏ 12.00 מ"מ)‎