PTVS20-015C-H
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTVS20-015C-HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-PTVS20-015C-HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-PTVS20-015C-HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS20-015C-H
תיאור
TVS DIODE 15VWM 26VC 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V (טיפוסי) מלחץ20000A (20kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 2-SMD
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20000A (20kA) (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
38700pF ב-10kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
2-SMD, No Lead
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V (טיפוסי)