PTVS3-015C-TH
מק"ט מוצר של DigiKey
PTVS3-015C-TH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS3-015C-TH
תיאור
TVS DIODE 15VWM 28VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
28V (טיפוסי) מלחץ3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
מגש
קיבוליות @ תדר
7500pF ב-10kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, כיפוף בזווית ישרה ‏(24.15 מ"מ מרכז)‏
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28V (טיפוסי)