PTVS3-058C-TH
מק"ט מוצר של DigiKey
PTVS3-058C-TH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS3-058C-TH
תיאור
TVS DIODE 58VWM 110VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
110V מלחץ3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
אריזה
מגש
קיבוליות @ תדר
2300pF ב-10kHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, כיפוף בזווית ישרה ‏(24.15 מ"מ מרכז)‏
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
64V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
110V