PTVS3-076C-TH אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
140V מלחץ 3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PTVS3-076C-TH
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTVS3-076C-TH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS3-076C-TH
תיאור
TVS DIODE 76VWM 140VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
אריזה
מגש
קיבוליות @ תדר
1700pF ב-10kHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
76V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
85V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
140V