PTVS6-430C-TH זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 6
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 41
580V (טיפוסי) מלחץ 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS – דיודות חור מעבר אקסיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PTVS6-430C-TH
מק"ט מוצר של DigiKey
PTVS6-430C-TH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS6-430C-TH
תיאור
TVS DIODE 430VWM 580VC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
מגש
קיבוליות @ תדר
700pF ב-10kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, כיפוף בזווית ישרה ‏(24.15 מ"מ מרכז)‏
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
430V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
440V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
580V (טיפוסי)