PV300K3225R2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PV300K3225R2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-PV300K3225R2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-PV300K3225R2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PV300K3225R2
תיאור
VARISTOR 470V 400A 2SMD JLEAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 V 400 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2-SMD, J-Lead
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
517 V
יצרן
Bourns Inc.
זרם - נחשול
400 A
סדרה
אנרגיה
15J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
70 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
385 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
423 V
מארז‏ / תיבה
2-SMD, J-Lead
מתח ואריסטור (טיפוסי)
470 V