PV36W503C01B00
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PV36W503C01B00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PV36W503C01B00
תיאור
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
תיאור מפורט
50 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
PV36W503C01B00 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
התנגדות
50 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.378"‎‏‏ × ‎0.197"‎‏ (9.60 מ"מ ×‏ 5.00 מ"מ)‎
טולרנס
±10%