PVG3A102C01R00
מק"ט מוצר של DigiKey
490-2643-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-2643-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-2643-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PVG3A102C01R00
תיאור
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms 0.25W, 1/4W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PVG3A102C01R00 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
1 kOhms
תצורת הסיומת
מוליך J
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.142"‎‏‏ × ‎0.134"‎‏ (3.60 מ"מ ×‏ 3.40 מ"מ)‎
טולרנס
±20%