PVG3G203C01R00
מק"ט מוצר של DigiKey
490-8527-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-8527-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-8527-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PVG3G203C01R00
תיאור
TRIMMER 20K OHM 0.25W GW TOP ADJ
תיאור מפורט
20 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
PVG3G203C01R00 דגמים
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
התנגדות
20 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.142"‎‏‏ × ‎0.134"‎‏ (3.60 מ"מ ×‏ 3.40 מ"מ)‎
טולרנס
±20%