PVG3G502C01R00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PVG3G502C01R00 דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±150ppm/°C |
התנגדות 5 kOhms | תצורת הסיומת דמוי כנף |
הספק (Watts) 0.25W, 1/4W | גודל / מידה מלבני - פאה 0.142" × 0.134" (3.60 מ"מ × 3.40 מ"מ) |
טולרנס ±20% | מספר מוצר בסיס |