PWR263S-20-12R0F
מק"ט מוצר של DigiKey
PWR263S-20-12R0F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PWR263S-20-12R0F
תיאור
RES SMD 12 OHM 1% 20W D2PAK
תיאור מפורט
12 Ohms ±1% 20W נגד שבב 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏ AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
PWR263S-20-12R0F דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C