PWR263S-35-10R0J
מק"ט מוצר של DigiKey
PWR263S-35-10R0J-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PWR263S-35-10R0J
תיאור
RES SMD 10 OHM 5% 35W D2PAK
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 35W נגד שבב 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏ AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
PWR263S-35-10R0J דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C