RL895-101K-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
RL895-101K-RC-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RL895-101K-RC
תיאור
FIXED IND 100UH 900MA 190 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 900 mA ‎190mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי (פתוח)
מודלים EDA/CAD
RL895-101K-RC דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎190mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
25 ב-796kHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4MHz
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 100°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
חור מעבר
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי (פתוח)
השראות
גודל / מידה
קוטר 0.307‏ אינץ' (7.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%