RLB0912-220KL
מק"ט מוצר של DigiKey
RLB0912-220KL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RLB0912-220KL
תיאור
FIXED IND 22UH 2.1A 86 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.1 A ‎86mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RLB0912-220KL דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎86mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
50 ב-2.52MHz
אריזה
בתפזורת
תדר - תהודה עצמית
17MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
חור מעבר
השראות
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
טולרנס
±10%
גודל / מידה
קוטר 0.343‏ אינץ' (8.70‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.433‏ אינץ' (11.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.5A