RLB0912-3R3ML
מק"ט מוצר של DigiKey
RLB0912-3R3ML-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RLB0912-3R3ML
תיאור
FIXED IND 3.3UH 4.5A 18 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4.5 A ‎18mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RLB0912-3R3ML דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎18mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
30 ב-7.96MHz
אריזה
בתפזורת
תדר - תהודה עצמית
50MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
חור מעבר
השראות
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.343‏ אינץ' (8.70‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.433‏ אינץ' (11.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6.5A