SDR0403-2R2ML
מק"ט מוצר של DigiKey
SDR0403-2R2MLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SDR0403-2R2MLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SDR0403-2R2MLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDR0403-2R2ML
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.6 A ‎47mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SDR0403-2R2ML דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎47mOhm מקס'
סדרה
Q @ תדר
28 ב-7.96MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
80MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
3.9A