SDR0403-2R2ML | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 2.2UH 2.6A 47 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.6 A 47mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SDR0403-2R2ML דגמים |
קטגוריה | סיכוך לא מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 47mOhm מקס' |
סדרה | Q @ תדר 28 ב-7.96MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 80MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 1 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.177 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (4.50 מ"מ x 4.00 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.138 אינץ' (3.50 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 3.9A | מספר מוצר בסיס |