SDR1006-821KL
מק"ט מוצר של DigiKey
SDR1006-821KLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SDR1006-821KLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SDR1006-821KLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDR1006-821KL
תיאור
FIXED IND 820UH 240MA 2.55 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 240 mA ‎2.55Ohm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SDR1006-821KL דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.55Ohm מקס'
סדרה
Q @ תדר
10 ב-796kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
2MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.386‏ אינץ' x‏ רוחב 0.386‏ אינץ' (9.80 מ"מ x‏ 9.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.228‏ אינץ' (5.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
560mA