SF-0603SA125M-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SF-0603SA125M-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SF-0603SA125M-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SF-0603SA125M-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF-0603SA125M-2
תיאור
FUSE BOARD MNT 1.25A 65VDC 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.25 A AC 65 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי)
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
I²t התכה
0.0657
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C