SF-0603SA350M-2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
3.5 A AC 35 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SF-0603SA350M-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SF-0603SA350M-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SF-0603SA350M-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SF-0603SA350M-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF-0603SA350M-2
תיאור
FUSE BOARD MOUNT 3.5A 35VDC 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
I²t התכה
0.394
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C