SF-0603SA350M-2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FUSE BOARD MOUNT 3.5A 35VDC 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3.5 A AC 35 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי) |
סדרה | מארז / תיבה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם ניתוק @ מתח נקוב 50A |
סטטוס החלק פעיל | I²t התכה 0.394 |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | סוכנות הרשאות cUL |
סוג נתיך | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |