SF-1206HIA050M-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SF-1206HIA050M-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SF-1206HIA050M-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SF-1206HIA050M-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF-1206HIA050M-2
תיאור
FUSE BOARD MNT 500MA 65VDC 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mA AC 65 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SF-1206HIA050M-2 דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
I²t התכה
0.035
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cUL, UL
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.126 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.063 אינץ'‏ x‏ גובה 0.038 אינץ'‏ (3.20‏ מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ x‏ 0.97‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.98 Ohms