SF-1206HIA050M-2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FUSE BOARD MNT 500MA 65VDC 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 500 mA AC 65 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SF-1206HIA050M-2 דגמים |
קטגוריה | זמן תגובה ניתוק מהיר |
יצרן | מארז / תיבה |
סדרה | זרם ניתוק @ מתח נקוב 50A |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | I²t התכה 0.035 |
סטטוס החלק פעיל | סוכנות הרשאות cUL, UL |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
דירוג זרם (אמפר) | התנגדות קרה DC 0.98 Ohms |