SF-1206SA050M-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SF-1206SA050M-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SF-1206SA050M-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SF-1206SA050M-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF-1206SA050M-2
תיאור
FUSE BOARD MNT 500MA 65VDC 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mA AC 65 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.006
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
cUL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C