SF-2410F1200T-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SF-2410F1200T-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SF-2410F1200T-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SF-2410F1200T-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF-2410F1200T-2
תיאור
FUSE BRD MNT 12A 86VAC/86DC 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 A 86 V AC 86 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SF-2410F1200T-2 דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
200A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
52.91
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
cUL, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.240 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.102 אינץ'‏ x‏ גובה 0.102 אינץ'‏ (6.10‏ מ"מ x‏ 2.59‏ מ"מ x‏ 2.59‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
86 V
התנגדות קרה DC
0.0045 Ohms