SMAJ26CA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 29 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 42.1V מלחץ9.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AC (SMA) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMAJ26CA דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 9.5A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 400W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AC, SMA |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 26V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 28.9V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 42.1V |