SMAJ33CA-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ33CA-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ33CA-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ33CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ33CA-Q
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ33CA-Q דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
טלקום
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A