SMAJ51CA-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMAJ51CA-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMAJ51CA-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMAJ51CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ51CA-Q
תיאור
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82.4V מלחץ4.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ51CA-Q דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
לא
סדרה
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
51V
מתח - פריצה (מינ')
56.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
82.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.9A