SMAJ58CA-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMAJ58CA-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMAJ58CA-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMAJ58CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ58CA-Q
תיאור
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
93.6V מלחץ4.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ58CA-Q דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
לא
סדרה
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מתח - פריצה (מינ')
64.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
93.6V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4.3A