SMBJ10CA
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ10CABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ10CABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ10CABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ10CA
תיאור
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17V מלחץ35.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ10CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
10V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
11.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
17V