SMCJ120A
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ120ABTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ120ABCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ120ABDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ120A
תיאור
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
193V מלחץ7.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ120A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
120V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
133V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
193V