SMCJ26A-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SMCJ26A-QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SMCJ26A-QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SMCJ26A-QDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ26A-Q
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ26A-Q דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V