SMCJ26A-Q | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 42.1V מלחץ35.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMCJ26A-Q דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 35.7A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 26V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 28.9V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 42.1V | מספר מוצר בסיס |